Stowarzyszenie

Międzynarodowe Stowarzyszenie Studiów Śpiewu Gregoriańskiego (AISCGre)sekcja polska serdecznie zaprasza wszystkich chętnych!

Jesteś osobą interesującą się muzyką właściwą fundamentom zachodniego kręgu kulturowego? Podoba Ci się specyficzny typ melodii śpiewu gregoriańskiego, ascetyczny, a z drugiej strony estetycznie wysmakowany? Jesteś wrażliwy(-a) na nieobecny już niemal w przestrzeni publicznej język łaciński? Nieobojętny jest Ci sposób, w jaki śpiewa się na mszy świętej? A może po prostu chciał(a)byś poczuć ducha dawnych wieków?

Pomyśl, członkostwo w międzynarodowym stowarzyszeniu osób o podobnej wrażliwości może być pierwszym krokiem na drodze zgłębiania tajników śpiewu chorałowego lub po prostu oswajania się z jego właściwością.

Jesteś muzykiem, zwłaszcza kościelnym i dostrzegasz rangę chorału gregoriańskiego – Stowarzyszenie to zatem miejsce dla Ciebie!

Nie masz wykształcenia muzycznego, nie czytasz nut, cenisz jednak świat muzyki, zwłaszcza doceniasz wartość najstarszego śpiewu Kościoła – znajdziesz w AISCGre swoje miejsce!

Zapraszamy! :)

 

Roczna składka członkowska wynosi 50 zł.  

Association's fee 12 Euro 

 

Do pobrania:

Statut Stowarzyszenia

Deklaracja wstąpienia do Stowarzyszenia (wypełnialny dokument pdf) 

Korzystając z tej strony, wyrażasz automatycznie zgodę na zapis lub wykorzystanie plików cookies. Twoja przeglądarka internetowa umożliwia Ci zarządzanie ustawieniami tych plików. Jeśli nie chcesz, by ta informacja wyświetliła się ponownie, kliknij "zgadzam się".